9. külapillimeeste päev Vilustes 21.03.2015

Traditsioonilisel , peamiselt lõõtspillimängijate kokkusaamisel oli esindatud peaaegu kogu Eestimaa piirkonnad. Sündmus on ka videosalvestatud ja videot saab tellida autorilt ( Aivo Parmson), või ürituse peakorraldajalt (Külli Pähn). Siin albumis olevaid pilte saab tellida (paberpildina või pildifailina) järgnevalt:
Siin albumis on TELLIMISNÄIDISED ja neid palun MITTE KOPEERIDA ! Tellida saab 1) Fotoateljeest: Räpina, Hariduse tn. 1. Võimaluse korral valige siit eelvaatena pildid välja, kirjutades üles piltide numbrid (pildi all olev number !!!) ja tooge oma tellimus ateljeesse.
2)Veebi kaudu tellimiseks valige kõigepealt välja soovitud pildid, kirjutage üles nende numbrid ja soovitud hulgad. Ühe pildi hind on 1 euro. Saatekulu posti teel saatmise korral on 1 euro.Kui tulete ise järgi, siis saatmiskulu ei tule arvestada. Tasuge piltide eest Aivo Parmson-i arvele EE532200001100455994, selgitusse märkida Pillimeeste päev ja oma nimi. Saatke oma tellimus meiliaadressile: pildimeister@gmail.com , ärge unustage märkimast oma täpset nime ja posti teel saatmise korral ka TÄPSET aadressi. Soovitav on kirja lõppu lisada ka kontakttelefoni number, et küsimuste korral saaksin Teile tagasi helistada. Tellimuse täidan nädala aja jooksul päevast, millal raha on laekunud ja tellimuse meil kätte saadud. Küsimuste korral helistage 53406293.